.

.

Тренд Лабораторија Бела Тери Маскирани Крпа

Тренд Лабораторија Бела Тери Маскирани Крпа

мислење на клиентот:

DEN 266.64
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени. 32" x 30".Лозата печати percale на хаубата.Лозата печати percale на уреденост.Укината и врзани со декоративна лента. 100% памук тери јамка.Од Производителот Бела Тери 32" x 30" маскирани крпа има руменило бери лозата печати percale на аспираторот и уреденост на крпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите