.

.

Combriller 194 LED Сијалица Бела, без Грешки 194 168 LED Сијалица T10 2825 w5w Led Внатрешни работи, Автомобил Светла за Автомобил Табличка Светлина Цртичка Светла за Внатрешни работи

Combriller 194 LED Сијалица Бела, без Грешки 194 168 LED Сијалица T10 2825 w5w Led Внатрешни работи, Автомобил

мислење на клиентот:

DEN 214.56
Достапност
Во достапна форма

**300% Посветла од Халоген Сијалица : Combriller 194 LED светилки се опремени со 6 парчиња висока моќност & висока осветленост 2835 SMD led. 360°осветлување агол за ширум светлина емисија, нуди вашиот автомобил чиста бела супер светлина излез. **ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Не-поларитетот дизајн, оваа 194 LED сијалица е изграден со 1 : 1 ист приклучок како халоген крушка, обезбедува совршен електрични се вклопи со вашиот автомобил, Plug and play за лесна инсталација во рок од 20 минути.Одговара за 194, 168, 174, 175, 2825, W5 W, T10 итн. **ШИРОКА ПРИМЕНА : Combriller 194 led сијалица може да се користи за мапа светла, куполата светлина, табличка ознака светлина, од страна на маркерот светла, багажникот товар соба светлата, пак сигнал светла, светлата за читање, ракавица кутија светла, внатрешниот опашка сијалица, итн. **ДОЛГ животен век : вграден-во smart IC возачот обезбедува постојан струја, излез во согласност осветленост без радио пречки, обезбедува долг животен век над 50.000 часа. **ЗАБЕЛЕШКА : Различни приклучоци на различни возила бараат различни големина светилки, ве Молиме потврдете го 194 led сијалица големина или проверете сопственикот прирачник за да се провери компатибилноста пред да купите.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Директно одговара за приклучок 194, 168, 175, 2825, W5 W, T10, итн. 300% ПОСВЕТЛА : Combriller 194 LED светилки се опремени со 6 парчиња висока моќност & висока осветленост 2835 SMD led. 360°осветлување агол за ширум светлина емисија, нуди вашиот автомобил чиста бела супер светлина излез.ШИРОКА ПРИМЕНА : Combriller 194 led сијалица може да се користи за мапа светла, куполата светлина, табличка ознака светлина, од страна на маркерот светла, багажникот товар соба светлата, пак сигнал светла, светлата за читање, ракавица кутија светла, внатрешниот опашка сијалица, итн.ДОЛГ животен век : вграден-во smart IC возачот обезбедува постојан струја, излез во согласност осветленост без радио пречки, обезбедува долг животен век на повеќе од 50,000 hours Direct одговара за приклучок 194, 168, 175, 2825, W5 W, T10, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите