.

.

QuiFit Литри Вода Шише Ракав: со Рамо, Рака за Литри Вода во Шишиња со Рачка од Страна на Повеќе Начини на Употреба (Без Шише)

QuiFit Литри Вода Шише Ракав: со Рамо, Рака за Литри Вода во Шишиња со Рачка од Страна на Повеќе Начини на Употреба

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

❤Погоден за Qui Fit литри вода во шише(шишиња со рачка за на рамо,12in.висок,6in.дијаметар). ❤Повеќе начини на употреба,можете да го користите рачен или на рамениците.Одлично за кампување, планинарење, велосипедизам и други активности на отворено. ❤Страна на mezzanine може да биде ставен на телефон,копчиња и други essentials. ❤Стабилна Neoprene Ракав ја штити вашата литри вода во шише од мали потење, гребнатини и вдлабнатини. ❤Qui Fit шише за вода ракавот е достапен во различни прекрасни бои, доколку постои проблем(ниту соодветни за вашиот шише), замена за замени,без проблеми!.Се ти е тешко од носат литри вода во шише?Oui Fit шише за вода носителот лесно може да ги реши вашите проблеми!Тоа може да биде еден рамо,може да биде рачен,може да бидат чудни.Секаде вие сте во движење!На Qui Fit шише за вода ракав вклучува страна торбичка го прави удобно да го носите вашиот телефон и внесете каде и да одите.Плус, на рамо, рака е прилагодлив, па можете да се обезбеди сит се вклопуваат како што ќе патува низ вашиот ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите