.

.

Виножито Еднорог Деца Ролери за Девојки, Момчиња, Деца на Возраст 3-6,4-Pejiijar Прилагодливи Ролери Чевли со Светлосен Тркала за Роденден на Божиќ Подароци

Виножито Еднорог Деца Ролери за Девојки, Момчиња, Деца на Возраст 3-6,4-Pejiijar Прилагодливи Ролери Чевли со

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ????【Еднорог Отворено Ролери Со Симпатична Дизајни~Нека Децата Сакаат Спортски】 ????Виножито ролери скејт чевли се дизајнирани со еднорог,ѕвезда,месечината и виножито елементи,од кои сите се деца омилени модели.Мулти-боја holographic сјајот кожа и вентилирани mesh ткаенини крои,богата боја и сјае на сите времиња.Усвојување на розова и зелена транспарентен желе облик флеш тркала, не само што имаат убава боја во текот на денот,ноќта, исто така, имаат светол сјај,дозволете им на децата да уживаат во радоста на слободно летање. ????【 Прилагодливи Ролери~Подолго Придружува Децата Раст】 4 големина прилагодливи ролери може да ја придружува детето да порасне за 2 до 3 години.Вие не треба да се грижите за проблеми на чести чевли замена должи на брзиот раст на деца нозе.Имаме 4 големини (XS/S/M/L) "XS"големина се одговараат за деца на возраст 2-4 години. "S"големина се одговараат за деца и мали девојчиња на возраст 3-6 години."М"големина се одговараат за деца на возраст 6-12 години."L"големина се одговараат за младите девојки и Тинејџерите на возраст 12-16 години. ????【4-Pejiijar Почетник Про Ролери Чевли~Обезбеди Безбедност за Спорт Деца】Секој детал за безбедноста и удобноста на вашиот деца : ☑1.Издржливи и безбедноста ratchet тока обезбедува прв заштита.☑2.Со пригоден велкро дизајн,прави сигурни дека вашите нозе се поставени на вистинското место.☑3.Стабилна shoelaces обезбеди умерена стегање.☑4.Двојно предните сопирачки,совршен за брзо започнува или одеднаш застанува.☑5.Дише фланелен боксери обвивка,удобно и мека.☑6.ABEC-7 целосна прецизни лежишта,Уживаат безбедно,тивко и мирно возење. ????【Она што е на најдобар подарок за вашето дете? ~Еден пар на фенси ролери чевли】 Ролери е многу популарен спорт.Уметничко лизгање може да го подобри децата рамнотежата, флексибилноста, силата и издржливоста.За активни деца, еден пар на супер симпатична 4-Pejiijar ролери скејт чевли ќе направат одличен подарок за деца. "????????????Rollerskates се токму најдобрите подароци во родендени, божиќ,празници и специјални настани за вашите деца."????Ве молиме бидете сигурни да се избере правилната големина преку проверка на дадените големина на табелата слики. ????【Безбедносни Совети и По-Продажбата на Услугата】 4-Pejiijar ролери за деца лизгање на мазни и течно затворен простор (пространа дневна соба и ходникот,лизгалиштето,итн.)и на отворено(парк,тротоарот, улица,итн.)При користење на лизгалки,ве молиме да носат шлем,коленото подлога,лактите подлога,зглобовите стража,Заштита на деца глава,колена,лакти и дланки.За beginnersor години, родителите се должни да го придружува и водич."????Искрена Служба"Контактирате ако не сте задоволни со нашите производи,ние нудиме 30 ден политика за наплата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите