.

.

Кожа Биро Пен Носителот,Пет Симпатична Бувови Се Седи На Гранка Круг Молив Стојат Симпатична Биро Организатор Шминка Четка Носителот Биро Додатоци Канцелариски п?

Кожа Биро Пен Носителот,Пет Симпатична Бувови Се Седи На Гранка Круг Молив Стојат Симпатична Биро Организатор

мислење на клиентот:

DEN 261.60
Достапност
Во достапна форма

Кожа Молив Носител : површината е направен од високо-квалитет СТП кожа, и на внатрешноста и на дното се направени од хартија тапани.Текстурата е природен и реални.Бојата има елегантен и софистициран дизајн кој ќе им даде на вашиот канцеларија како елегантен допир.Уникатен Молив Маса Организатор : Со бело крои детали моден дизајн, поставен на едноставен кружна форма, печатени со кул шема, полн со квалитет, едноставни и практични за складирање кофа за маса, уживање во релаксирана квалитет на живот.Тоа е одличен придружник за вашето биро.Голем Капацитет : 3.1 x 3.1 x 3.9 инчен (8x8x10 cm).Може да се одржи голем број на пенкала, моливи, sharpies, владетели, маркери, шминка четки, итн., додека декорирање на вашиот десктоп, држете се во ред.Направи вашето биро и канцеларија фустан едноставен и елегантен.Биро Организатор : Додадете софистициран стил и професионална организација на вашиот десктоп со овој организаторот.Се создаде чиста и креативен простор што се одразува на вашиот личен стил и ја подобрува вашата работа и општите излез.Нека силата на боја блесне во вашата секојдневна работа.Совршен Подарок : Овој исклучителен молив носител е совршен за канцеларии, домови, хотели, училишта, или каде и да ви треба едноставно решение за складирање.Исто така е добар избор за пријатели и семејства за да ја прати како подарок, но исто така и за компанијата сувенири.Исклучителна Печати Молив Првенство/Молив Носителот/Шминка Четка Носителот/Биро Молив за Складирање Носителот/Молив Организаторот за Office Material : СТП кожа+хартија drum Simple Дизајн : Моден дизајн со бела крои детали, атрактивни едноставна кружна форма.Големина : 3.1x3.1x3.9 инчи (8x8x10 cm)Голем Капацитет : Може да се одржи голем број на предмети, како што се моливи, пенкала, владетели, шминка четки, четки за заби, итн.Задржи масата врвот чиста и уредна.Широк Спектар На Употреба : Училиште, дома, бања, спална соба, дневна соба, канцеларија, училница, колеџ ученичкиот дом и повеќе.Пакет содржи : 1 x Молив/ Пенкало Holder Multi-функција молив за складирање цилиндар е украсен дом или канцеларија суштинско значење стоки, но исто така и на подарок од семејството и пријателите, колегите, децата канцелариски совршен подарок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите