.

.

C&C Метални Производи Корп 5004 Целосна Метална Купола Копчето, Големина 36, Полиран Злато Заврши, 36-Парче

C&C Метални Производи Корп 5004 Целосна Метална Купола Копчето, Големина 36, Полиран Злато Заврши, 36-Парче

мислење на клиентот:

DEN 268.56
Достапност
Во достапна форма

Големина 36 Ligne. 36 парчиња по пакет.Хопер копчето за враќање назад месо тело.Полиран Злато заврши.Направен во САД.Опис на производот Овој обичен метал копчето е машина полиран финиш, кој обезбедува чисти, со висок сјај изгледа погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914. Од Производителот Овој обичен метал копчето е машина полиран финиш, кој обезбедува чисти, со висок сјај изгледа погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите