.

.

Најдобрите Американски Фудбал Punter, Види Џеб, Изработен за Американски Фудбал Фан, Спорт Тимски Играч, Божиќ за него/неа, Нова Година, Роденден, Денот на Таткото

Најдобрите Американски Фудбал Punter, Види Џеб, Изработен за Американски Фудбал Фан, Спорт Тимски Играч, Божиќ

мислење на клиентот:

DEN 718.80
Достапност
Во достапна форма

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој Подарок за Американски Фудбалски Фан, Американски Фудбал Играч, Подарок за него/неа, Никогаш нема да Избледи Исклучување Врежани Џеб се Види е совршен подарок за да го прослават секоја прилика.Без разлика дали тоа е Годишнина, Роденден, Свадба или овој подарок ќе се покаже на примачот колку ти е гајле за нив!.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН - Даде подарок на време со нашите врежани се види и да се покаже вашата сакана колку тие значат за вас.Нашиот уникатен дизајн е креиран од страна на нашиот уметник, кој има направено сигурни дека тоа е посебен!.ГОЛЕМИНАТА И СИНЏИР – Тоа е совршена големина за повеќето џебови : 4.5 cm во дијаметар, со 40 см синџир!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - квалитетот на овој џеб се види е за вториот нема.Направени со супериорен материјали и изработка, тоа е вистинска showstopper!.ПРЕВОЗОТ Врежани и се испраќаат со љубов од Џорџија, САД.Подарок за Американски Фудбал Фан, Американски Фудбал Играч, Подарок за него/неа, Никогаш нема да Избледи Исклучување џеб се види е класичен часовници и тоа е се околу за стотици години.Тоа е совршен подарок за секоја прилика, без разлика дали тоа е вашата свадба ден, или само да ви кажам благодарам.На часовникот има црн синџир мерење околу 14 инчи долго.Некој клип на крајот ви овозможува лесно да го закачите на џеб или појас јамка.Оваа механички види има вградена батерија.Само извлечете ја knob да го поставите времето.Притиснете и да се сврти во насока на стрелките на часовникот, додека таа ќе престане, а потоа се повторува во спротивно движење додека не се постигне саканиот време амбиент.Ако сакате да го ресетирате времето по ликвидација, само да им помогнам и да се сврти на knob спротивно од стрелките на часовникот, додека таа ќе престане, и да го повтори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите