.

.

Tarifold Десктоп Осврт и Прикажување на Системот 20 Екранот Џебови Избрани Бои (D292)

Tarifold Десктоп Осврт и Прикажување на Системот 20 Екранот Џебови Избрани Бои (D292)

мислење на клиентот:

DEN 2092.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 20 колор-кодирани челик жица засилен писмо, големина на екранот џебови.Издржливи сите метална база и монтажа плоча. 2 гледање страни по pivoting џеб за вкупно 40 пати.Се проширува 30 џебови со додавање на дополнителни ѕид единица (W291). 10-Година Производителот.Десктоп референца екранот држи важни информации се лесно достапни.Црната база карактеристики три прегради да се одржи и да се организираат биро објекти како што се телефон, спајалици, леплива белешки и пенкала.Вклучува 5 црна и 5 зелена едно парче жица-засилен полипропилен џебови кои прикажуваат 20 листови (8.5" x 11") вкупно.Вон-отсјај екранот џебови се цврсти, но доволно флексибилен за да вметнете и отстранете документи лесно.Оваа целосна десктоп референтен систем ги чува често се нарекува и трудови на организиран и лесно достапни.Современа црна полистирен база карактеристики прегради за лепливи белешки, пенкала, мобилни телефони, хартија клипови и повеќе. 5 црна врамени и 5 зелена рамка вон-отсјај ПВЦ писмо-големина на екранот џебови овозможи фотокопирање без отстранување на документи.Десктоп референца екранот држи важни информации лесно available The црна база карактеристики три прегради да се одржи и да се организираат биро објекти како што се телефон, спајалици, леплива белешки и pens Includes 5 црна и 5 зелена едно парче жица-засилен полипропилен џебови кои прикажуваат 20 листови (8.5" x 11") во total The вон-отсјај екранот џебови се цврсти, но доволно флексибилен за да вметнете и отстранете документи лесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите