.

.

Оз Кревање Производи DavitCraneKit,1000 lb,27.5 да 42in Дофат, Цинк Позлатен

Оз Кревање Производи DavitCraneKit,1000 lb,27.5 да 42in Дофат, Цинк Позлатен

мислење на клиентот:

DEN 2080.80
Достапност
Во достапна форма

Кранови и Festoon Опрема.Производителот : Оз Кревање Производи.Земјата на Производителот : сад.Davit Кран за Полнење, Капацитет 1000 lb, Стигнат до 27.5 во 42, Лифт Опсег од 0 до 660 во, Сребро, Цинк Позлатен, Челик, Операцијата на Владата Прирачник, Копје Дијаметар 3.00 во Зглобот Агол 360 Степени , Вклучува Челик Davit, Рачна Кочница Победи, Вежба Возачот Адаптер Тест Сертификат, Ѕид База со Монтажа Дефиниција, 1/4 во x 660 во поцинкуван кабел собранието.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите