.

.

Тренингот Racerback Атлетски Спортски Градници за Жени Висока Поддршка Удобен Поместена Фитнес, Јога Блузи

Тренингот Racerback Атлетски Спортски Градници за Жени Висока Поддршка Удобен Поместена Фитнес, Јога Блузи

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

92% Најлон, 8% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Crisscross назад ремени : уникатен дизајн на crisscross назад ремени те прави да изгледаат секси, модерни, кул и дише.Тоа е добар избор за внатре и надвор.Удобно и дише ткаенини : употребата на дише ткаенина,92% Најлон и 8% Spandex, го прави да се чувствувате ладилникот и нема да се чувствувате suffocated, исто како и вашата кожа.Во исто време, таа има се водат сопственост и може да се смести во различни тела.Висока поддршка на градник : Погоден за сите ниски и средни влијание на спортот, како што се јога, џогирање, вежбање, итн., може да ви обезбеди со добра поддршка,но исто така многу погодни за секојдневна, постави слободни за вашите гради.Отстранлив влошки : Постојат мали дупки во неа, можете лесно може да се извади влошки.На целосно покриени првенство подлога ти дава удобно искуство.Препорачливо е да се земе од влошки пред чистење за да се спречи влошки од паѓање и деформација.Лесна висока половината дизајн : Лесна дизајн го прави носиш поудобно, висока половината дизајн може да ја заврши својата тежина добро, подобро да се покрие, направи да се чувствувате повеќе безбеден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите