.

.

Whimzees Медиум Различни Куче Третира Сад (2-Pack)

Whimzees Медиум Различни Куче Третира Сад (2-Pack)

мислење на клиентот:

DEN 1303.44
Достапност
Во достапна форма

Сите природни третира за кучиња кои се ниско ниво на маснотии и е одличен вкус џвакање дека кучињата ќе љубов.Посебен зеленчук врз основа текстура ќе помогне да се отстрани забен камен и плак, како тие да се џвака.Тоа ќе се стави некои забава во вашиот кучиња рутина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите