.

.

MyGift 2-Слот за Селски Сива Цврсто Дрво Готвење Utensil Crock - Кујната Countertop Организатор Caddy со Cursive ПРИБОР Текст

MyGift 2-Слот за Селски Сива Цврсто Дрво Готвење Utensil Crock - Кујната Countertop Организатор Caddy со Cursive

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Цврсто дрво готвење utensil организатор caddy со "Прибор" cursive букви и сива заврши **Прибор не се вклучени**.Две слотови обезбеди доволно простор за складирање, гранки, ножеви, лажици, spatulas, whisks, и други суштински кујнски предмети.Сива дрво заврши надополнува рустик и земјата-тематските кујна decors.Прикажува лесно на секоја маса или контра врвот; вклучува 4 дното нога влошки за заштита на површини.Приближните Димензии : Општо - 7.5 H x 10.75 W x 5.5 D; Секој Слот - 7.0 H x 4.75 W x 5.0 D (во инчи).Да се намали на нередот и да ја задржите вашата кујна ефикасно организирани и бараат стилски со овој изгорена дрвна utensil складирање caddy. "Прибор" е изразито означени во cursive букви на предната страна од кутијата да се прикаже содржината, и нејзините две места се обезбеди доволен простор за организирање на flatware, spatulas, whisks, дупчиња лажици, и други важни кујна додатоци.Вклучени со оваа кујна utensil caddy се 4 дното нога влошки за да се спречи гребнатини, овозможувајќи да биде лесно да се прикажуваат на секоја маса или countertop површината. **Прибор не се вклучени**Приближни Димензии : Општо - 7.5 H x 10.75 W x 5.5 D; Секој Слот - 7.0 H x 4.75 W x 5.0 D (во инчи).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите