.

.

Тренд Лабораторија Маскирани Крпа, Groovy Љубов (Укинати од страна на Производителот)

Тренд Лабораторија Маскирани Крпа, Groovy Љубов (Укинати од страна на Производителот)

мислење на клиентот:

DEN 237.12
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Худ/Скриј : 100% Памук; Телото 100% Памук Јамка Тери.Увезени.Тип На Производ : Крпа.Објектот Пакет Димензија : 17.018 cm L X13.97 см W X7.874 см Х Точка Пакет Тежина : 1.0 lbs.Земја На Потекло : Кина.Од Производителот Тренд Lab Groovy Љубов маскирани крпа чува бебето топли и суви по бања време.Крпа е бела тери со памук percale розова, тиркизна и вар зелена swirled срцето печати во текот на хаубата и на вратите.Маскирани крпа мерки 32" x 30".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите