.

.

Бебе Преносни Менување/Подлога Пелена Торба/Travel Мат Станица Водоотпорен

Бебе Преносни Менување/Подлога Пелена Торба/Travel Мат Станица Водоотпорен

мислење на клиентот:

DEN 1106.40
Достапност
Во достапна форма

Високо-квалитетни материјали : полиестер влакна, супер водоотпорен.Доволно големина : 20*27 инчи.Карактеристики : Ова поместена преносни пелена подлога огради со Велкро да висат во шетач.На пелена може да бидат сместени на страната на чување џеб.Идеални за патување и исполнување на вашите потреби.Симпатична печати дизајн помага да се направи хаотична промени и обезбедува дополнителна заштита, што го прави идеален за менување на дихтунзи.Машина перат, кликнете на "Додади во Кошничка" копчето на врвот на оваа страница за да им овозможат на вашето бебе со DIY личност дизајн.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Lee Belle специјализира во обичај услуги, можете да изберете нашите омилени модели за да се прилагодите на нашите производи, добредојдовте на сајтот обичај, се направи производи за повеќе значајни за вас, да обезбеди крајната подарок за вашето семејство, пријатели и сакани.Оваа замена на рампа може да избега навистина неуредна промена на пелена.И вие не може да се предвиди кога и каде тоа ќе се случи.Овој мулти-pack водоотпорен соочи подлога ви дава дополнителна заштита, иако тоа е одлично да се има резервна пелена покривка на вашата рака, но најдобро е да не се справи со нив многу пати на ден.Оваа поместена преносни пелена подлога е свитлива во водоотпорен материјал со Велкро кои можат да бидат обесени од шетач.На пелена може да бидат сместени на страната на чување џеб.Идеални за патување и исполнување на вашите потреби.Што чекаш?Забелешка : Поради можни разлики во компјутерски монитори, сликата може да се разликува малку од вистинската боја.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ако би сакале да не контактирате за било детали за нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите