.

.

iBrightstar Најновите Екстремно Светла Оптоварување T10 168 194 LED Светилки за Автомобил Внатрешни работи Купола Мапата Вратата Учтивост Табличка Светла, Бела Xenon

iBrightstar Најновите Екстремно Светла Оптоварување T10 168 194 LED Светилки за Автомобил Внатрешни работи Купола

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

(Сет на 10 Светилки) 3 SMD висока осветленост 3030 чипови по крушка, Работен Напон : 9v-16v.Одговара : T10 147 152 158 159 161 168 175 184 192 193 194 2825 2827 W5 W итн.Лесна инсталација, plug and play.Примена : табличка Светлата Страна на Вратата Учтивост Светла, Внатрешни работи Мапа Светла, Суета Огледало Светла, Куполата Светла, Паркинг Светла, Град Светла, Карго Светла, Агол Светла, Багажникот светла итн.Оваа Сијалица големина може да одговара повеќе од 1 позиција во вашиот автомобил.Предност : Не-поларитетот дизајн, 500% посветла од оригиналниот халоген крушка, авиони одделение алуминиум топлина мијалник со Ниска температура за Подолг животен век & Ниска Потрошувачка на Енергија(До 50.000 Часа животен Век).Ве молиме двојно проверете сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица број за да се потврди пред ставање на ред.Секој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш сме тука да ги задоволи вас.Не-поларитетот дизајн, најсветлиот на пазарот!Карактеристики Висока Осветленост LED : 3pcs 3030 SMD чипсет.Работен Напон : 9-16 V.Излез Wattage : 1.5 W/сијалица (Ниска Потрошувачка на Енергија).Боја : Xenon Бела 6500 K.Услуга Живот : До 50.000 Часа.Answer : ___________________________ Note : Оваа крушка големина може да одговара повеќе од 1 позиција во вашиот автомобил.i Brightstar е регистриран бренд со .Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања или други барања!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите