.

.

EVERSECU 7 Инчен Сите во Еден Ретината се Прикаже IP Камера Тестер на Безбедносен видео надзор Тестер Следи со SDI/TVI/AHD/CVI/Multimeter/TDR/OPM/VFL/РОЕ/WIFI/4K H. 265/HDMI in&Out/Ажурирање на Фирмв?

EVERSECU 7 Инчен Сите во Еден Ретината се Прикаже IP Камера Тестер на Безбедносен видео надзор Тестер Следи

мислење на клиентот:

DEN 15600.00
Достапност
Во достапна форма

7 инчен IPS екран на допир,1920*1200 резолуција, Suppport H. 265 s должина и краток спој.Други функции : . ● Network алатка : Ping, IP скенирање, Порт Флеш, DHCP сервер, Трага на Пат. ● РОЕ & моќ информации, DC12 V& Рое моќност и напонски излез /влез мерење. ● Тестер Игра : Тестер, верзија андроид мобилен телефон и за КОМПЈУТЕР екран во исто време. ● Кратенка за копче, опаѓачкото мени, можете да одберете Рое моќ, IP поставување, CVBS, LAN информации, HDMI ВО сл. ● HDMI влез,720×480p /720×576p /1280 x 720p /1920 x 1080p /1024×768p/1280×1024p /1280×900p /1440×900p екранот,снима и слика. ● Сообраќај мониторинг, екранот мрежна порта или WIFI конекција во реално време да испратите и преземање на брзини и други мрежни параметри. ● Авто -ажурирање на софтвер, можете да инсталирате апликации со android верзија. ● Media player, 4 K видео датотеки и MKV/MP4 медиа датотеки игра. ● Брз канцеларија, брз канцеларија стан (поддршка за excel, word, ppt формат) доц. д-р.уредување. ● 8 GB SD картичка, вклучувајќи. ● Се прикажат својот вистински резолуција на IP камера за слики. ● Audio во, поддршка за снимање и спаси аудио/LED светилка, калкулатори, музички плеери и други апликативни алатки. ● 7.4 V/ 7000m Ah Литиум Јонска Полимер Батерија, по 6~7 часа полнење , работното време трае 13 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите