.

.

KitchenAid KSM8990OB 8-Четвртиот Комерцијални Countertop Миксер, 10-Брзина, Опрема-Управувано, Оникс Црна

KitchenAid KSM8990OB 8-Четвртиот Комерцијални Countertop Миксер, 10-Брзина, Опрема-Управувано, Оникс Црна

мислење на клиентот:

DEN 17999.76
Достапност
Во достапна форма

Комерцијални 8 Qt.Миксер.Нерѓосувачки челик сад, жица камшик, рамни beater, и спирала тестото кука.Моќ центар е компатибилен со сите Kitchenaid прилози.Робустен метал контрола на копчиња.Професионални сад-лифт дизајн.Метална конструкција, во Црна боја.Моќ центар е компатибилен со сите Kitchenaid прилози.Робустен метал контрола на копчиња.Професионални сад-лифт дизајн.Контрола на брзината заштита.NSF наведени. 13-3/8"Wx14-5/8"Dx16-1/2"Х. 120 V. 1.3 HP. 10 брзини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите