.

.

XIAOYUEGULANG 31.5 инчен/30inch/29inch/28 Инчи Fiberglass Стрели, 12 Пакет Стрелаштво Пракса Таргетирање на Стрелката Fletched 3 Vanes за Соединение & Извивам Лак

XIAOYUEGULANG 31.5 инчен/30inch/29inch/28 Инчи Fiberglass Стрели, 12 Пакет Стрелаштво Пракса Таргетирање на

мислење на клиентот:

DEN 1687.20
Достапност
Во достапна форма

Една Десетина Висок квалитет fiberglass стандард целна пракса стрелките за извивам, соединение, или долги лакови.Обоени пластични fletching & nock.Заоблени постојан никел-обложено нерѓосувачки челик куршум совет.Совршен за цел пракса & почетници.Совети не може да се заменливи.Овој стрелка е направен од материјали од врвен квалитет .Има добри перформанси , ниска рака шок со добра брзина.Nocks не се фиксно со лепак,тие можат да бидат прилагодени за вашите лак.OD : 8mm ID : 6 MM Материјал : Fiberglass Shaft Должина : 28" (71cm)/29"(74cm)/30"(76cm)/31.5"(80см) 'Рбет : 500 Flething должина : 3" Пердув Материјал : Пластични Тежина : 41g Состојба : Нова точка пакет вклучуваат : 12 компјутери Корисникот Известување не шут против бетонски ѕид или било тешко супстанција.Ова може да ја оштети стрели.Ако fletching имаат малку свиткана,може да се исправи нив со користење на воздухот фен или натопена во топла вода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите