.

.

Taggies Sherbet Јагне Играчка

Taggies Sherbet Јагне Играчка

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Taggies Sherbet Јагне Мека Играчка карактеристики ултра-мека текстура ткаенина со памучен ткаенина на карета уреденост.Јагне мека играчка е 12 инчи висок, huggable и голема големина и форма за малку раце.Украсена со интерактивни и смирувачки ознаки бебињата сакаат да истражуваат.Машина перат во мрежа перење кеса на нежни циклус, се исуши.Марија Мејер производи се направени на строги стандарди за квалитет да ги исполнуваат или надминуваат ни играчка безбедносни барања.Јагне мека играчка е 12 инчи висок.Карактеристики ултра-мека текстура ткаенина со памучен ткаенина на карета уреденост.Украсена со интерактивни и смирувачки ознаки бебињата сакаат да истражуваат.Huggable и голема големина и форма за малку раце.Taggies играчки, ќебиња и бебето душеци, направи големи координирање бебе туш подароци.Украсени со шарени памучен ткаенина на карета модели,Taggies Sherbet Јагне Мека Играчка е 12 инчен смешен пријател, кој е роден од фасцинација бебиња имаат со сатен ознаки.Taggies се прекрасно мека, смирувачки играчки и ќебиња кои обезбедуваат тактилни стимулација бебиња жедни за развој.Малку се оние кои се обземени и смирена со триење на мазната сатен циклуси.Со навистина иновативен атрибути и мали почетоци, Taggies има револуција и со кој се изврши редефинирање како малечки се чувствуваат сигурни и ангажирани во игра.Марија Мејер е еколошки свесни компанија и е изработка на играчки кои се безбедни и да се забавуваат, бидејќи 1933 година. Марија Мејер има добиено бројни награди, вклучувајќи повеќе Играчка на Годината награди.Позната за користење на уникатни, убави, и неверојатно мека ткаенини, Марија Мејер постојано се стреми да дизајн вонредни производи од највисок квалитет, сите додека се внимава на услуги на клиентите и вредност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите