.

.

Лепило Куки, Транспарентни Обновливи Комунални Куки Тешки Ѕид Куки 13lb(Макс) Лесна Куки Водоотпорен и Масло Доказ за Кујна, Бања и Кујна (50)

Лепило Куки, Транспарентни Обновливи Комунални Куки Тешки Ѕид Куки 13lb(Макс) Лесна Куки Водоотпорен и Масло

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Кука Предност:Посветена на менување на луѓе е начин на живот, на јадицата донесува ротирачки дизајн и може да се користи во секој агол, лесен за употреба под кабинет или под маса, на тој начин заштедувајќи повеќе простор.Надворешниот Дизајн : единствена транспарентен дизајн го прави речиси невидливи, која е многу погодна за исклучителна домашна декорација.На јадицата е направен од нерѓосувачки челик и издржливи.Постабилна и Издржливи:Солидна нерѓосувачки челик и PC градежништвото, обезбедување на квалитет и долговечност.Нашите комунални куки може да издржи 13 фунти, и е посилна ѕид, поголема тежина на кука може да носи.Супер водоотпорен и oilproof, висока и ниска температура отпор.Лесен за Користење : Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба.Лесно да се чисти и да се ре-позиција без површината штета.Тоа може да се користи повторно и повторно, ако сушен со фен за коса - многу подобро отколку на вшмукување чаша куки.Широка Примена : Ова лепило кука ви дава флексибилност да се користи на мазни површини, како што се плочки, челик, стакло, огледала, насликан на дрво и пластика во било место како купатило, кујна, таванот, врата, windows, office.Обично се погодни за бесење бања крпи и tidying кујнски прибор.Нашиот тим се фокусира на дом за складирање и организирање!Нека радоста на животот ве придружува засекогаш!Ние сме свесни дека вие сте желни да го организирате вашиот живот во законски начин.Ние со ова дизајн подобро и комунални куки за вас и да ги споделам со вас.Се надевам да се донесе повеќе радост и среќа во вашиот живот.Нема повеќе двоумење!Пробајте го сега!Информација за производот : Боја : транспарентна Материјал : Квалитетни нерѓосувачки челик + КОМПЈУТЕР материјал Тежина Капацитет : 22lbs Димензии : 2.36" x 2.36" Пакет Количина : 50 PCS куки Како да го инсталирате : 1. Пред да се инсталира на лепило кука, ве молиме бидете сигурни дека на површината се чисти и суви. 2. Отстранете го поклопецот од булбус на кука. 3. Ставете на било каква мазна површина и притиснете тоа цврсто да се отстрани изворот. 4. Препорачливо е тука да оставите 12 часа пред да виси секој предмет да се обезбеди дека производот е firmed и фиксно.Како да се отстрани : Топлина на јадица со фен за коса, а потоа го отстраните полека од булбус без никакви гребнатинки.Топло совети : 1. Не се откажам нешто прекумерна тежина, скапи, или кревка производи. 2. Не користете го во висока температура средина. 3. Нашиот ѕид куки е многу леплива, не може да се користи на ѕидови, кои се лесно да лупам off.откако заглавени на површината на ѕидот може да биде оштетена.Производи Гаранција : Обезбедува гаранција за квалитет на нашите производи.Ќе имаат целосна наплата или да се вратат како што сакаат во текот на гарантниот период.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите