.

.

Куче столче Маска,Водоотпорен Куче задното Седиште Опфаќа,Трајни Нула Доказ Nonslip, Заштитник за Миленичиња задното Седиште Маска

Куче столче Маска,Водоотпорен Куче задното Седиште Опфаќа,Трајни Нула Доказ Nonslip, Заштитник за Миленичиња

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

[Куче столче Покрие Големина] Отвори Големина-60"W x 64"L одговара на различни возила како автомобили, камиони, спортски автомобили.Снабдувањето со вашите миленици со удобноста, додека одржување на вашето возило внатрешни работи безбедни од гребнатини, крзно, и на урината. [Единствена Мрежа Прозорец s големина пред да купите.Нова куче столче маска може да имаат мирис, ве молиме да се мијат или ставете ја во отворен вентилирани место за неколку часа пред првата употреба.Мрежа прозорец.Куче автомобил hammock со визуелни прозорецот е одлична за воздух за да се прелеат во задното седиште,може да се види едни со други преку тоа, може да го намали миленици анксиозност.Страна Клапи.На конвертибилен страна клапи им помогне на кучиња да се добие во или надвор од автомобилот лесно и во меѓувреме се спречи од гребење кожа клупата на врата.Различни цели.Користење како hammock-куче автомобил hammock може да се заштити вашиот автомобил седиштето на врата,да се спречи куче од скокање на предното седиште, додека автомобилот се движи или како hammock да се задржи вашиот удобен.Два вида на големината.На задното седиште куче корица има две големини,Стандардна(54"W x 57"L) и X-Large(60"W x 64"L).Складирање џеб.Екстра складирање џебови во ова куче столче опфаќа направете го тоа лесно за чување на вашите миленици' храна и играчки.Чувајте го вашиот автомобил во внатрешноста чисти.Hammock Стил.Уникатно дизајниран да ја користи како целосна hammock стил покритие кое се обезбедува целосна покриеност за вашиот автомобил.Клупата Стил.Лесно да се претворат во седиштето покрие во клупата стил,овозможувајќи вие или вашите деца да ги споделат седиште со твоите pup!.Багажникот Стил.Се користи како товар лагер да се задржи вашиот багажникот чисти и нечистотија слободни.Answer : ___________________________ Note : .Подобро достапни за мали и средни домашни миленици.И ве Молам мерка вашиот автомобил места големина пред да купите.Нова куче столче маска може да имаат мирис, ве молиме да се мијат или ставете ја во отворен вентилирани место за неколку часа пред првата употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите