.

.

7 Копија Следи Преносни Мали HDMI VGA Монитор AV Влез LCD Монитор Екран за Игри Home Security PC/TV/Малина ПИ/Камери Серверот Следи 800x480, w/Dual Јазик Далечински Управувач Допир Копче

7 Копија Следи Преносни Мали HDMI VGA Монитор AV Влез LCD Монитор Екран за Игри Home Security PC/TV/Малина ПИ/Камери

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Мал LCD Боја Следење на вториот екран следи работата со конзоли за видео игри, како што се Х-КУТИЈА, PS4, НС; преносни монитор за резервни камера на возила или RV или како автомобил security monitor/цевковод инспекција алатка. 【Допир Копче за Следење можете едноставно да го користите далечинскиот управувач за да реално време контрола на оваа LCD боја монитор.Далечинскиот управувач дизајн на овој 7-инчен средно следи го прави работењето полесно, само треба да го користите далечинскиот управувач за контрола на екранот во реално време.Долгорочна употреба, ќе не предизвикува оштетување на копчето.На повеќејазично OSD мени може да се заврши различни прилагодувања, како што се ротирање на екран видите. 【Две начин да се Инсталира & Пакети】десктоп стенд овозможува да се користи како редовно десктоп придружник.Серверот ги следи, исто така може да се монтира на ѕид со индустриски стандард VESA 75mm планината (Не се вклучени).Пакетите ќе добиете : 1 * 7" TFT LCD Монитор, 1 * AV Кабелот, 1 * VGA Кабел, 1 * USB Напојување со Кабел, 1 * Адаптер, 1 * Далечински Управувач, 1 * Прирачник за Корисникот, 1 * Заградата(со двострано Лепило).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите