.

.

ODODOS Жените Двојна Џебови Висока Waisted 8 Тренингот Шорцеви, Јога Работи Велосипедизам Пешачење Спортски Biker Шорцеви

ODODOS Жените Двојна Џебови Висока Waisted 8 Тренингот Шорцеви, Јога Работи Велосипедизам Пешачење Спортски

мислење на клиентот:

DEN 527.52
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 87% Полиестер, 13% Spandex.Увезени.Elastict се тркалаат надолу, 2 странични џебови и 2 мали патент џеб за вршење на фармата и на трендот на високо половината. 4 начин водат ткаенина наменета да се укине, sculpt, контура и мазна, исто така за се движи со вас да се чувствуваат.Овие 8" Двојна Џебови шорцеви имаат само точниот износ на цврстина и истегнување.Дали сте упати кон салата, продавници или да ги задоволат вашите девојки за бранч, овие шорцеви се вашиот најдобар сојузник.Направени од високо qulity ACEPORA Блокирам Ткаенина Мешавина од полиестер и spandex, двојно knits технологија имаат тенденција да биде поцврста и постабилна.Ултра мека и не-види-преку, останете нетранспарентно дури и кога ќе се наведнуваат и flex. 4-начин се водат да ви помогне да се движат послободно, додека на влага-wicking заврши ќе се задржи кул без оглед на тоа колку е тешко да се работи.Ткаенина е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите