.

.

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање на еден Din Резервни Радио за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Nissan Sent

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

мислење на клиентот:

DEN 478.80
Достапност
Во достапна форма

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компатибилен со : 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Nissan Sentra (без џеб вратата над радио).Цртичка комплет работи со еден din Радио - Цртичка за полнење има црн финиш.Жица темперамент и антенски адаптер приклучок директно во колата.Важно : нема да задржи некои карактеристики како фабрика Blue Tooth, дисплејот над радио, управувањето аудио контроли - дополнителни адаптери потребно.Радио Цртичка за полнење, жица темперамент и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компатибилен со : 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Nissan Sentra (без џеб вратата над радио).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите