.

.

LEE03027 - Inkless Отпечаток Подлога

LEE03027 - Inkless Отпечаток Подлога

мислење на клиентот:

DEN 1070.40
Достапност
Во достапна форма

Производителот : Lee.Nontoxic, не-smearing, постојан мастило суши веднаш.По употреба, едноставно бришење прста заедно и мастило се отстрануваат. 1.000 или повеќе јасни, остри imprints на било кој тип на хартија.Заштита на вашите клиенти и сите деловни трансакции со користење на отпечатоци измама на одвраќање.Се користи од страна на владите во текот на изборите, приватни бизниси за време на работникот позадина проверки, како и од страна на Нотарите, спроведување на законот и банки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите