.

.

Rinbers Замена Целосна Домување Пластични Школка Покрие Случај Комплет за Поправка Делови со Bottons Специјалното Пенкало Завртки за Nintendo DS Lite NDSL - Сребро.

Rinbers Замена Целосна Домување Пластични Школка Покрие Случај Комплет за Поправка Делови со Bottons Специјалното

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Новата Замена Целосна Домување Пластични Школка Покрие Случај Комплет за Поправка Делови со Bottons Специјалното Пенкало Завртки за Nintendo DS Lite NDSL.Секој Еден Ќе Биде 100% Тестирано и Работни Пред Пакување и Испорака.Ве молам, Инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете.Ве молиме Двојно Проверете го Објектот Листата Името Пред да Нарачате во Случај на Погрешна Цел. 1 Година Гаранција,Нема Човек-Направени Нула или Оштетат кога се Враќаат или Размена.Видео Игри Делови и Прибор Фабрика и Веледрогеријата!!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите