.

.

Celendi 7.9 ВО Nativity Сцена Екранот Семејство на Три Десктоп Табела Мали Рамни Велигден Декорации Запалени Затворен Nativity Сцена Светиот Семејство Nativity Сцена и во Собата со

Celendi 7.9 ВО Nativity Сцена Екранот Семејство на Три Десктоп Табела Мали Рамни Велигден Декорации Запалени

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

【Мала Големина и Рамни】 Големина:9.84 x 7.87 х 0,1 инчи дијаметар.Мора да ја видите големината јасно!!!И нашите декорација е рамен, не три-димензионални. 【Убава силуета】Светлина до вашата маса и се шири Божиќ порака со блескав nativity сцена.Сцена осветлува ноќ со еколошки LED светла. 【Супер изработка】 Ја осветлената вештачки Божиќ декорација има одлична изработка и е обоени со high-end технологија на печатење, која е waterprof и не е лесно да исчезнат. 【високо-квалитетни】Оваа Nativity Сцена костим е направен од високо-квалитет на железо, не е лесно да се наведнувам, цврсти и издржливи, и може да се користи постојано. 【Додадете дома декорација атмосфера】 се направи вашиот дом погледнете повеќе прекрасен, полн со пролет здив, направи вашата околина повеќе удобен и убава во. 【Мала Големина и Рамни】 Големина:9.84 x 7.87 х 0,1 инчи дијаметар.Мора да ја видите големината јасно!!!И нашите декорација е рамен, не три-димензионални.【Убава силуета】Светлина до вашата маса и се шири Божиќ порака со блескав nativity сцена.Сцена осветлува ноќ со еколошки LED светла.【Врвен изработка】 Ја осветлената вештачки Божиќ декорација има одлична изработка и е обоени со high-end технологија на печатење, која е waterprof и не е лесно да исчезнат.【високо-квалитетни】Оваа Nativity Сцена костим е направен од високо-квалитет на железо, не е лесно да се наведнувам, цврсти и издржливи, и може да се користи постојано.【Додадете дома декорација атмосфера】 се направи вашиот дом погледнете повеќе прекрасен, полн со пролет здив, направи вашата околина поудобно и beautifu Notices : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики.Ви благодариме!Пакетот содржи : 1x Easter Дома декорација украси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите