.

.

Запечатени Топката Имајќи 2 парчиња KFL001 Цинк Легура Перница Блок Страната Топката Имајќи 12mm Понесе Дијаметар Имајќи

Запечатени Топката Имајќи 2 парчиња KFL001 Цинк Легура Перница Блок Страната Топката Имајќи 12mm Понесе Дијаметар

мислење на клиентот:

DEN 396.00
Достапност
Во достапна форма

Лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило.Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно.Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи е широко се користи во разни на машини, особено во храна машина. 2 парчиња x Перница Блок Имајќи.Лагери нудат високо голема цврстина и отпорност на абење, на тој начин се прошири лежишта' service живот.Внатрешни маст за подмачкување, непречено функционирање.Опис : 2 парчиња KFL001 Цинк Легура Перница Блок Страната Имајќи 12mm Понесе Дијаметар KFL Series Specification : Материјал : Цинк Alloy Type : KFL001 12mm Quantity : 2pcs Features : Со лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило. Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно. Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи е широко се користи во разни на машини, особено во храна машина.Пакет се Вклучени : 2 парчиња x Перница Блок Bearing Notice : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Широко се користи во индустриска машина, мотор, автомобил, алат и механичка опрема и други видови на теренот.

Клучни карактеристики

Material:
Zinc Alloy
Type:
KFL001 12mm
Quantity:
2pcs
Features:
-- The bearing has a wide inner ring with two set screws for attaching to the shaft. :
-- This Bearing is a self-aligning, pillow block bearing, you can adjust or replace the bearing easily. :
-- Pillow Block Bearing Flange Block Bearing is widely used in various of machinery, especially in food machine. :
Package Included:
2pcs x Pillow Block Bearing :
Notice:
1. Please allow a bit error due to manual measurement. please make sure you do not mind before you bid. :
2. The color may have different as the difference display, pls understand. :
Widely used in industrial machine, motorcycle, automobile, power tools and mechanical equipment and other kinds of field. :

Им се допаѓа и на купувачите