.

.

Monoprice Patch Panel 24 Порта

Monoprice Patch Panel 24 Порта

мислење на клиентот:

DEN 1203.84
Достапност
Во достапна форма

1 U (1.75") високи.Црна насликани челик панел. 24 нумерирани пристаништа.УЛ наведени. 110-стил на 180 степени toolless. 8-позиција 8-диригент (8 P8 C). 568 A и 568 B жици се компатибилни.Ги исполнува или го надминува минлив исхемичен напад/ОВЖС 568 B индустриски стандард.Ro HS согласност.Боја кодирани жици дијаграм на назад.За 19" wide полици.Вклучени Жица Поддршка Бар за Кабелски менаџмент.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите