.

.

Skar Аудио Двојна 10 4000W Натоварени EVL Серија Vented Subwoofer Куќиште | EVL-2X10D4

Skar Аудио Двојна 10 4000W Натоварени EVL Серија Vented Subwoofer Куќиште | EVL-2X10D4

мислење на клиентот:

DEN 1716.00
Достапност
Во достапна форма

Конкуренцијата Одделение EVL Серија 10-Инчен Dual 4-ohm Натоварени Subwoofer Комплет.Врв Моќ : 4,000 W RMS Моќност : 2,000 Watts.Subwoofers Дојде Монтира и се Пре-Жичен Внатрешно за 1-ohm Финалето Отпорност на Оптоварување на Терминали.Премиум Vented Куќиште Направени на Висока Јачина МЕДИЈАПАН и Завршил во Црна Carpeting.Двојно Пред Одбивни (1.25") со Countersunk Subwoofer Дизајн за Рамна и Атрактивен Изглед.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите