.

.

TEECK Туш Завеса Род, 40-73 инчен Прилагодливи Тензија Пролет, Туш Завеса Род Напнатост, Премија на 304 Нерѓосувачки Челик, Анти-Лизга, Не Дупчење, Нема Рѓа, Никогаш не Кола

TEECK Туш Завеса Род, 40-73 инчен Прилагодливи Тензија Пролет, Туш Завеса Род Напнатост, Премија на 304 Нерѓосувачки

мислење на клиентот:

DEN 671.76
Достапност
Во достапна форма

【Супериорен Материјал】-Направени од премија на 304 нерѓосувачки челик, не се лизга, не дупчење, нема Рѓа, никогаш не колапс, анти-корозија, лесно да се чисти, нема потреба да се спреј пред употреба. 【Лесно да се Инсталира】-На прилагодливи туш завеса род е на располагање од 40 до 73 инчи.1 инчен дијаметар туш завеса род носителот може да се одржи тешки ткаенини до 22 pounds.By ротирачки туш завеса род, можете брзо и лесно да се инсталира на тензија род да се прошират или се стеснат без дупчење, навртки или било какви алатки. 【Пролет Повлече Прачка & Гума Вшмукување Чаша】-туш завеса род обезбедува во согласност со тензии, што значи дека останува сигурни и безбедно во секое време, дури и откако ќе се поврзете со штанд туш кабина завеса род, не треба да се грижите за тоа лизгање или паѓање. 【Мултифункционален】-Ова туш завеса прачки може да се користи во многу области во вашиот дом, како што се бањи, кујни, спални, и балкони.Можете да ги користите со туш завеса род на вратата за приватност или со завесите во спалната соба прозорец за сенчење. 【Одлична Услуга】-Ако имате било незадоволство со нашите туш завеса прачка или ако тоа се оштетени за време на транспортот, ве молиме да контактирате со услуга, " службен ќе понуди замена или рефундирање на вашите пари.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите