.

.

Staglife Црн Дијамант Москва Мазга Бакар Чаши & Бакар Чаши за Москва Маски Зачукуваше Заврши Сет од 2

Staglife Црн Дијамант Москва Мазга Бакар Чаши & Бакар Чаши за Москва Маски Зачукуваше Заврши Сет од 2

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ - STAGLIFE АНТИЧКИ ЦРНА 2020 КОЛЕКЦИЈА - 3 Вториот Мраз Мраз друго 100% Пари гаранција – Се Стилски, Се Трендовски - рачно изработени Москва Мазга Бакар Кригла Пакет за вашата омилена Москва Маски пијалаци или како што велат во шпански - Moscú Mula Tazas Или Tazas Де Cobre.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ 100% ЧИСТ КВАЛИТЕТ на БАКАР – ИСТО КАКО и ОРИГИНАЛНИОТ 1941 МАЗГА – Москва Мазга Филџани не само автентичен 100% бакар, но исто така и безбеден.Секој бакар кригла отиде преку сеопфатна трети лица за безбедност и квалитет на тестирање за да се обезбеди тоа е храна безбеден, бидејќи ние сакаме вие да уживате во тоа без никакви грижи.Овие Москва Мазга Бакар Чаши се лесно да се чисти и убави додатоци за чување – Рака мие, се препорачува.ДРЖИ ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ СВЕЖА, СТУД ПОДОЛГО – Овие Бакар Чаши имаат бројни користи – Уживајте во разладени пива, матирано коктели, лимонада и вода во вашата сите НОВИ 100% Чист Бакар Москва Мазга Кригла.Дарежлив 16 оз големина бакар кригла е совршен за да се одржи вашиот пијалок и коцки мраз без да се грижиш за spills.Нашите бакар чаши функција мазни усни со безбедно заварени рачка за удобност и трајност.ИМПРЕСИВНА АНТИЧКИ ЗАЧУКУВАШЕ ЗАВРШИ БАКАР КРИГЛА ДИЗАЈН - Овие се рачно изработени од Бакар Москва Мазга Чаши.Од примената на Бакарни рачки за рака зачукуваше дизајн, внимание на детали при изработката на овие бакар филџани е неспоредлив.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе рефундирање на дека без прашања праша.Цел вашиот Москва Мазга Бакар Чаши Сега!.НАПРАВИ ВАШАТА КУЈНА СЈАЈ – РАКА МИЕ ПРЕПОРАЧУВА : Овие зачукуваше бакар чаши навистина ќе стојат во вашата кујна и импресионира вашите пријатели.На антички бакар надворешноста ќе го зграби сите внимание секаде каде што е поставен, и тоа е совршено главен за домаќин или партија-thrower.Ние препорачуваме користење на било бакар почиста крем за да ги задржи вашите чаши гледа како нови за цел живот.ЗАБЕЛЕШКА : не се служат топли пијалоци, како Кафе или Чај - Тоа може да предизвика висок степен изгореници како овие се изработени од Чист Бакар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите