.

.

Јазик Scraper Почиста за Возрасни & Деца, Јазикот Scraper за Намалување на Лошиот Здив, Медицински Одделение од Нерѓосувачки Челик Метал Јазик Почиста Четка, Подобрување н

Јазик Scraper Почиста за Возрасни & Деца, Јазикот Scraper за Намалување на Лошиот Здив, Медицински Одделение

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

????【Намалување на Лошиот Здив】- - Јазик scraper почиста може да длабоко отстрани орален нечистотија, намалување на лошиот здив, подобрување на оралното здравје, и направете го вашиот здив новак.Стоматологот силно се препорачува користење чистач на јазикот со четка секое утро и вечер да се направи вашиот здив новак. ????【Лесно да се Чисти】 Јазик scraper почиста површина е мазна, многу лесно да се чисти и disinfect и повторна употреба, нема да предизвика штета на вашиот јазик, Јазикот scraper почисто ќе веќе нека орален проблеми чума вашата работа и живот, и не ќе направи да се срамат поради орален проблеми. ????【Високо-Квалитетни Материјали】 Јазик scraper почиста е направен од храна-одделение за заштита на животната средина на 304 нерѓосувачки челик, 100% BPA-free, побезбедно и здрави.Јазикот scraper почиста се справи со се изработени од АБС материјал, се чувствуваат удобно, полесно да се сфати и контрола на сила.Јазик scraper почиста за возрасни и деца. ????【2 Различни Бои】 јазикот scraper почиста доаѓа во 2 различни комбинации на бои ( зелена, портокалова) и доаѓа со индивидуално спакувани патување случај, што е повеќе хигиенски и лесен за да го носат околу, и може да се користи за дом, канцеларија, кампување, и секое патување, или по еден за секој член на семејството, голема вредност за пари. ????【По-Продажбата Без Грижи】 Ние придаваат големо значење за задоволството на клиентите, ако имате било незадоволство со нашиот јазик scraper почиста, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши за вас како е можно поскоро!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите