.

.

ШЕФ на Аудио Системи CER1700M Хаос Еруптира 1700-Watts Monoblock AB Класа 1 Канал 2-8 Ohm Стабилна Засилувач со Далечински Subwoofer Ниво на Контрола

ШЕФ на Аудио Системи CER1700M Хаос Еруптира 1700-Watts Monoblock AB Класа 1 Канал 2-8 Ohm Стабилна Засилувач

мислење на клиентот:

DEN 1929.36
Достапност
Во достапна форма

Полн Опсег Monoblock.Class A/B Топологија Која Како Рбет.MOSFET Напојување.Ниско и Високо Ниво и Влезови.Променлива Crossover.Полн Опсег Monoblock^Класа А/Б топологија која како рбет^MOSFET Напојување^Ниско и Високо Ниво Влезови^Променлива Crossover.Шеф на Површината Monoblock 1700 W.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите