.

.

UAC ЕКС 10215C A/C Експанзија Вентил

UAC ЕКС 10215C A/C Експанзија Вентил

мислење на клиентот:

DEN 420.00
Достапност
Во достапна форма

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Блок Експанзија Вентил.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Максимална ефикасност за ладење.Проширување на Уреди за контрола на протокот на ладилни во A/C систем, и се од клучно значење за замена на дел за секој A/C работа.UAC Ширење Уреди се внимателно конструирани за да се исполнат ОЕМ спецификации, така што ќе може да обезбеди соодветна ладилни протокот на испарувачот.Ние акции широка линија на Проширување Вентили за да ги задоволат вашите тешки, земјоделски, патнички автомобил, или светло камион A/C потреби на високо конкурентна цена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите