.

.

Слушалки Работи за LG Optimus Зона во Уво Безжична Bluetooth Слушалка со Брз Полнач (V4.2 Црна)

Слушалки Работи за LG Optimus Зона во Уво Безжична Bluetooth Слушалка со Брз Полнач (V4.2 Црна)

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

✅Ултра-Мали и Лесни Заверена Компатибилен да работат Работи за вашиот LG Optimus Зона, бучава-изолирање на испорачува висок квалитет на звук и вграден во двојна микрофони испорача јасна комуникација помеѓу вас и повикувачот. ✅Мултифункционален копче ви овозможува одговор/одбива/пауза/откажам повик или музика и вклучување на гласовните известувања. ✅Опремена со Безжични Верзија V4.2 Bluetooth Долга Низа Технологија, тоа обезбедува повеќе стабилна врска и помалку потрошувачка на енергија. ✅Бучава-изолирање на испорачува висок квалитет на звук и вграден во двојна микрофони испорача јасна комуникација помеѓу вас и да Работи за вашата повикувачот. ✅Вклучена е Мало Поле, пакет содржи полнач, Micro USB кабел за полнење цели, Уво, Полнач и упатство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите