.

.

COPLIB Виски Очила Сет од 4 -10 ОЗ старомодни Очила/Премиум Кристал Очила, Совршен за Виски Љубовници, Карпи Очила за Скоч, Бурбон, Алкохол, Рум, и Коктел Пијалоци

COPLIB Виски Очила Сет од 4 -10 ОЗ старомодни Очила/Премиум Кристал Очила, Совршен за Виски Љубовници, Карпи

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

【Уникатен и Стилски Дизајн】Овие виски пиење очила одржи 10 мл виски, виски, или мешани пијалаци и ќе се чувствувате поудобно во вашата рака од традиционалните здодевни обични очила.Елегантен, модерен и елегантен пресврт стил го прави интересен додаток.Тие се многу лесно да се одржи, дебели и цврсти, изгледа многу класичен.Идеален за секојдневна употреба или специјални прилики и направете ја вашата вечера маса и дома бар погледнете повеќе убава и благородна. 【Премиум Lead-Free Кристално Стакло】Оригинални висок квалитет кристално очила, дијамант-како за текстура и брилијантен рефракција, искра најубаво во светлината!Најдобрите јасно lead-free кристал очила изгледаат повеќе благородна и елегантен.Одлично за пиење вашиот единствен слад, ракија, пиво, вотка, коктели, џин и тоник, или дури и како елегантен начин да им служи на вода или сок на вашата трпезариска маса.Идеални за споделување на тост за посебни прилики со семејство или клиенти, или играње покер и забавите со пријатели. 【Цврсти и Издржливи Стакло】густата страни и тешки база се издржливи и да ја задржите вашиот пијалок изолирани во совршена температура подолго.Не грижете се за нив кршење во случај на користење на ги во машина за миење садови, бидејќи тие имаат многу добра отпорност на напукнување.И тие се издржливи доволно да се користи за долго време.Во меѓувреме, нашите чаши виски се доволно голема за да се одржи во својата рака и на тој начин се одржи има 2,5-инчен мраз сфера или виски карпи многу подобро. 【Нежни и Елегантни Подарок】 На виски чаша има прекрасен сјај, lead-free кристал носи максимум јасност и сјај, пенливо под светлината која го прави пијалаци повеќе атрактивни.Тоа е идеален подарок за Мажи или Жени на Родендени, Мајки "или Татковци' Ден, Ангажирање, Куќа Затоплување, Свадба Годишнина, Крштевки, или Божиќ.На уникатен дизајн е фантастична и модерен, елегантен и прекрасен, извртени дизајн го прави тоа повеќе посебно, не само стакло, но исто така уметнички дела. 【Услуги на клиентите Гаранција】кутија е многу солидна, и секој стакло има меур торба обезбеди дека производот ќе пристигне безбедно.Доколку тие се оштетени, на било кој начин по пристигнувањето, контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги направиме нашите клиенти 100% задоволни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите