.

.

Autel MS908sPro Напредни Автомобилската Дијагностички Таблет - MaxiSys MS908s Про Дијагностички Алатка за Кодирање/Програмер Уред со J2534 ЕКИ за Нафта Ресетирате/EPB/TPMS/BMS/САС/СОПИ?

Autel MS908sPro Напредни Автомобилската Дијагностички Таблет - MaxiSys MS908s Про Дијагностички Алатка за Кодирање/Програмер

мислење на клиентот:

DEN 454.32
Достапност
Во достапна форма

Во суштина, ќе може да се движи околу вашата работна површина, без граници донесе со кабел.На IMMO услуга може да се оневозможи изгубени возило копче и програма замена за повикување фоб.Сите Копчиња Изгуби : и Двете Клучни водат за Исчезнати, се Создаде Нов Клуч За Возилото.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите