.

.

Reppkyh Св Пумпа, Прирачник Автомобил Гориво Трансфер Пумпа со Фиксна Стега Црево, Преносни Анти-корозија Гумени Црева 6.3 Нозе Прирачник Св Пумпа, Течни Св Пумпата за Б?

Reppkyh Св Пумпа, Прирачник Автомобил Гориво Трансфер Пумпа со Фиксна Стега Црево, Преносни Анти-корозија Гумени

мислење на клиентот:

DEN 1094.40
Достапност
Во достапна форма

★Св Пумпа за Гас Најголемиот Св на пазарот!До 3,5 литри во минута, во зависност од тоа како се користи - 2 во едно, сега доаѓа со Jiggler да започнете св како и - За Гас, Дизел или Вода. ★Широко Апликација - св пумпа е лесен за употреба и може да се достави до 3,5 литри на течност во минута.Пумпа за вода, гориво пумпа, воздушна пумпа, базен пумпа, воздушна пумпа, пумпа за масло и сол во водата и хемискиот & corroding течности се идеален избор. ★Погодни Св Проток : Користете го рака гориво пумпа, таа започнува св проток во секунда.Изграден во еден начин на вентил за да се спречи backflow.Извор Контејнер треба да се одржи на повисока позиција од цел контејнер. ★Висок квалитет на Анти-Корозија Трансфер Црево : 1.9 m/6.1 ft гумени црева, со два фиксни црево клипови за да се обезбеди тоа во место, нема проток ќе ooze.Гумени материјал е многу издржливи и подебели од ПВЦ транспарентен цевка, отпорни на бензин, избегне корозија и тоа ќе го спречи од протекување. ★Безбедно Внимание - Никогаш да не се започне на св процес со устата, тоа е крајно опасна и грубо неефикасни.Не се погодни за пијат вода, сол, вода и хемискиот & corroding течности.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите