.

.

RK73H1HTTC2001F - Фиксна 2-Игли SMD 73H1HTTC2001 (100 Парче Многу)

RK73H1HTTC2001F - Фиксна 2-Игли SMD 73H1HTTC2001 (100 Парче Многу)

мислење на клиентот:

DEN 1836.00
Достапност
Во достапна форма

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите