.

.

Новороденото Бебе Девојка Bloomers Шорцеви Висока Waisted Пелена Покрие Симпатична Headband Облека Сет

Новороденото Бебе Девојка Bloomers Шорцеви Висока Waisted Пелена Покрие Симпатична Headband Облека Сет

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [ФУНКЦИЈА] : Младата bloomers за бебе девојки.Harem шорцеви.Цвеќиња,сончоглед,dasies,сонце,виножито,малку срце печати на моделот.Висока waisted дизајн.Ултра широк еластична корселе.Лабава одговара хип пелена за покривање.удобен за носење.Mathing со истата шема heandband.ја прави вашата мала принцеза повеќе симпатична. [МАТЕРИЈАЛ] : Ова пелена покрие собата е направен од памук смеса.Високо квалитетни,Комфорни,Дише,Мека да се носат,Кожата пријателски ткаенина не штети на бебето е деликатна кожа. [ПОВОД] : Погоден за вашата мала принцеза во секојдневно носење, sleepwear, playwear,секојдневен, семејството ден, партија,торта пресече,фотографирање и сл.Тоа¡s добар избор за подарок за вашиот мал бејби девојки деца за Бебе туш,Роденден,денот на Благодарноста дена,Chirstmas и други празници. [ЗА SIZE]се Вклопува 0-6 месеци 6-9 месеци 9-12 месеци 12-18 месеци за младата бебиња.Ве молиме погледнете го опис на производот за повеќе големината детали.Препорачаната возраст за повикување само.Добредојдовте на woshilaocai Ние сме обезбедување на купувачот квалитет и ниска цена на производи цело време Ако купите повеќе парчиња во исто време, можете да добиете најмногу 6% попуст на вкупниот плаќање.Ние мора внимателно да се мери големината, така што можете да изберат правото големина за вашата симпатична бебе. >> Големина на Табела : Години : 0-6 месеци (Tag 70) Шорцеви Лен : 23 см Половината*2 : 18 cm Возраст : 6-9 месеци (Ознака 80) Шорцеви Лен : 24 cm Половината*2 : 19 cm Возраст : 9-12 месеци (Tag 90) Шорцеви Лен : 25 см Половината*2 : 20 см Возраст : 12-18 месеци (Tag 100) Шорцеви Лен : 26 cm Половината*2 : 21 см ве Молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување Постои 1-2% разликата според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. >> Политика за наплата : дефект на производот како боја разлика,дамки, скршени дека ќе добијат поддржува целосна наплата или чанг за слободни.За други лични наплата причина треба да биде одговорен за враќање на пратката такса. >> За Испорака : Стандард за Испорака : Стандард mail трае 5-7 биз дена да пристигне генерално. >>Прогласи : Некои испорака можеби малку задоцнето во текот на оваа специјална период,ве Молиме да се разбере,ви Благодариме".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите