.

.

Logitech F310 Жичен Gamepad Контролер Конзола Како и Изгледот 4 Switch D-Pad PC - Сина

Logitech F310 Жичен Gamepad Контролер Конзола Како и Изгледот 4 Switch D-Pad PC - Сина

мислење на клиентот:

DEN 419.52
Достапност
Во достапна форма

Едноставна plug-and-play конекција со USB — работи со Windows XP, Vista и 7. Индивидуализира со Profiler софтвер (бара инсталација на софтвер).Широк игра поддршка—работи со популарните нови наслови и стари омилени. 10 програмабилни копчиња, 8-начин програмабилни D-pad.Answer : ___________________________ NOTE : Погледнете го Упатство пред употреба.Широк игра поддршка—работи со популарните нови наслови и стари омилени.Индивидуализира со Profiler софтвер* (*потребна инсталација на софтвер). 10 програмабилни копчиња, 8-начин програмабилни D-pad.Едноставна plug-and-play конекција со USB — работи со Windows XP, Vista и 7.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите