.

.

2XU Мажите Обновување Јакна

2XU Мажите Обновување Јакна

мислење на клиентот:

DEN 3838.80
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Formosoft бранеа.Користење на 2 XU водечките FORMSOFT БРАНЕА ткаенина за сигурен топлина и удобност, ова Обновување Јакна е додворувања и функционална.Мек, флексибилен и конструиран за флексибилност, за Наплата Јакна е совршен за сите пред и после тренингот барања.Технички карактеристики вклучуваат предни џебови, 3/4 zip за вентилација, живописни бои скратува и предвремени затворање копчиња за контраст.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите