.

.

EvoShield Мажите Резервоарот

EvoShield Мажите Резервоарот

мислење на клиентот:

DEN 482.16
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Атлетик Одговара.Отворете поврзана конструкција за breathability.Страна на пропустливи.Топлина печат логоа на градите и по должината на пропустливи.Влага-wicking дизајн помага да се задржи сте суви и кул 92% Полиестер, 8% Spandex.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите