.

.

Говорникот Преносни Megaphone Fm да Снимате Гласовни Засилувач Наставник Микрофон Звучник со Mp3 Плеер Радио Снимач (Боја : A)

Говорникот Преносни Megaphone Fm да Снимате Гласовни Засилувач Наставник Микрофон Звучник со Mp3 Плеер Радио

мислење на клиентот:

DEN 3273.60
Достапност
Во достапна форма

Мини димензија дизајн, преносни и модата.Опремен со напредниот микрофони, обезбеди јасен звук, доволно висока.Едноставно се соберат на звук во вашата уста, без подигање на секоја позадина на звук.На жичен микрофон обезбедува стабилни излез од безжични излез.Квалитетот на оригиналниот звук се користи за да го користите frequency shift намалување на шумот адаптивни технологии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите