.

.

JR2021FF Полица Говорникот Планината Говорникот Ѕид Заградата Двојна Говорникот Заградата Опкружувачки Звук Звучник Повеќе Прилагодување Рек Универзалната Големин?

JR2021FF Полица Говорникот Планината Говорникот Ѕид Заградата Двојна Говорникот Заградата Опкружувачки Звук

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Тоа може да понудат врвен квалитет на звукот за домашни театри, музички бендови, студијата за снимање, dj-и, фаза изведувачи, цркви, школи, театарски тимови, и многу повеќе!. 1 (Издржливост) на Овој говорник ѕид донесува метал внатрешната структура, која е стабилна во вибрации и може слободно да се инсталираат на ѕидот. 2 (Материјални и Големина) : Овој говорник закачалката е направен од високо-квалитет на метал, големина : (L×W×H) 4.6×1.5×3.3 Тежина : (4 KG/4000g) рамна полица површината.Убава и издржливи. 3 (Широка употреба) : Овој говорник ѕид-монтирани или таванот-монтирани решетката може да ви обезбеди со висок квалитет на прилагодливи јазик, што е многу погодна за секој јазик, домашни театри, заводи, дневни соби, спални соби, студиа, училиштата, домовите, настани , Станбени, јавни површини, хотели, лобисти, итн. 4 (Мулти-функција) на Овој говорник стојат може да се лулаат 180° лево и десно, навалување прилагодување 120°, мечка тежина 15kg.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Име на производ : говорникот ѕид mount Product материјал : metal Product боја : 1 боја, ве молиме видете на производот сликата за да understand Product големина : висина 8.5 см, со дијаметар од 11.8 cm Applicable сценарија : домашно кино, канцеларија, дневна соба, спална соба, студио, училиште, дом, активност, место на живеење, јавната сфера, хотел, лоби, итн.Брзо : 1. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.2. Ве молиме потврдете го боја пред купување.3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на површината на производот.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите