.

.

HUAH 2 Парче Стакло Складирање Тегли Херметички, Кујна Храна Контејнер за Складирање Модерен Дизајн на Јасни Храна за Служат на Чај, Кафе, Зачини и Повеќе

HUAH 2 Парче Стакло Складирање Тегли Херметички, Кујна Храна Контејнер за Складирање Модерен Дизајн на Јасни

мислење на клиентот:

DEN 1684.80
Достапност
Во достапна форма

✔️ Стаклен Контејнер за Складирање Тегли Херметички - Нашите пакување од 2 капак јар е совршен за вашата конзервирање и чување!задржи воздухот надвор, создавајќи херметички средина да се задржи содржината сува.Држи инсекти надвор.Машина за миење садови безбедност, рака мие, се препорачува.Не се безбедни за употреба во Микробранова Печка. ✔️ ЕДНОСТАВНА, ХИГИЕНСКИ И ЧИСТИ пополнување благодарение на големи пополнување на отворање.Лесно-отворени, но, сепак, воздух-тесни капак.Храна остане свежа подолго и да не ја изгуби својата вкус или да преземе на странски мирис. ✔️ НАЛЕПНИЦИ - Можете да ги користите за обновливи налепници на етикетата секоја тегла со свој ракопис благодарение на креда пенкало дека тие доаѓаат со овие тегли. ✔️ ПОВТОРНО УПОТРЕБЛИВИ - Откако ќе се кандидира надвор од шеќер, пополнете тегла со кафе!Да ги користите овие тегли онолку пати колку што сакате да ги пополните со или исти или различни мирудии секое време. ✔️ ГОЛЕМИНА - 12.3*8.3 cm/4.84*3.26 inchs,10.9*15.1 cm/4.29*5.94 inchs. ✔️ Силна јасно печат стаклени тегли со цврсти дрвени капак, животната средина и здравјето.Голема погоден за заштита на некои храна која може да биде изложена на воздух.Практичен избор за кујна.✔️ Prefect сад за храна за колачиња, бонбони, зачини,леќата, чај, кафе, шеќер, растителна семе, пилула, итн.Чисто стакло за гледање на објекти во него.Convient за вас се избере вистинскиот работи.✔️ Спецификации : ✔️ Материјал : Стакло и Дрво✔️ Големина : 12.3*8.3 cm/4.84*3.26 inchs,10.9*15.1 cm/4.29*5.94 inchs✔️ Капацитет : 300 ml✔️ Количина : 3pcs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите