.

.

LiQunSweet 480g 24 Бои Стакло Круг Семе Мониста Сребро Наредени во Круг Дупка со 1Pc Beading Игли и 2 Ролни Еластична Кристал Тема за DIY Материјали - 2mm

LiQunSweet 480g 24 Бои Стакло Круг Семе Мониста Сребро Наредени во Круг Дупка со 1Pc Beading Игли и 2 Ролни

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : Стакло семе мониста : 2mm во дијаметар, дупка : 1mm.Железо големото око beading игли : 88x0.3мм.Јасно еластична кристал тема : 0.5 mm.Beading еластична тема : 0.8 mm.Пластична кутија : 21.8x11x3cm, оддел : 3x2.5cm.Пакет : Стакло семе мониста : 24 бои, 20g/боја, 480g/кутија.Железо големото око beading игли : 1pc.Јасно еластична кристал тема : 20 милиони/ролна, 1roll.Beading еластична тема : 10.93 јарди(10m)/ролна, 1roll.Пластична кутија : 24 оддел/кутија.Боја : Зелена серија.Високо Квалитетен Материјал : семе мониста направен од стакло.Тие изгледаат мазна и симетрични.Не е лесно да се деформира и згаснат,трајни и здрав.Широко се Користи : Погоден за DIY белегзии, ѓердани, костим украс, накит, додатоци, подароци, облека и други занаети.Лесно за Чување, Вклучувајќи пластика контејнер за складирање, монистра се подредени по секоја боја и се чуваат во високо-квалитетни организатор складирање сад.Погодно за вас да се носат и продавница.Големина : Стакло семе мониста : 2mm во дијаметар, дупка : 1mm.Железо големото око beading игли : 88x0.3мм.Јасно еластична кристал тема : 0.5 mm.Beading еластична тема : 0.8 mm.Пластична кутија : 21.8x11x3cm, оддел : 3x2.5cm.Пакет : Стакло семе мониста : 24 бои, 20g/боја, 480g/кутија.Железо големото око beading игли : 1pc.Јасно еластична кристал тема : 20 милиони/ролна, 1roll.Beading еластична тема : 10.93 јарди(10m)/ролна, 1roll.Пластична кутија : 24 оддел/кутија.Боја : Зелена серија.Високо Квалитетен Материјал : семе мониста направен од стакло.Тие изгледаат мазна и симетрични.Не е лесно да се деформира и згаснат,трајни и здрав.Широко се Користи : Погоден за DIY белегзии, ѓердани, костим украс, накит, додатоци, подароци, облека и други занаети.Лесно за Чување, Вклучувајќи пластика контејнер за складирање, монистра се подредени по секоја боја и се чуваат во високо-квалитетни организатор складирање сад.Погодно за вас да се носат и продавница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите