.

.

uxcell Метрички 12mm 12-Точка Кутија Отворен Крај Комбинација Клуч Хром Финиш, Cr-V

uxcell Метрички 12mm 12-Точка Кутија Отворен Крај Комбинација Клуч Хром Финиш, Cr-V

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Комбинација Клуч; Пакет Содржина : 1 x Комбинација Клуч.Тежина : 70g; Материјал : Хром Vanadium Челик.Боја : Сребро Тон; Вкупна Должина : 165mm / 6.50".Отворен Крај Големина : 12mm / 0.47"; Кутија Крајот Големина : 12mm / 0.47".Крај : Хром Позлатен, Полски Заврши.Опис : 1. CR-V ИЗГРАДБА : Направен од топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост.2. ИЗДРЖЛИВИ ЗАВРШНИЦА : Огледало Полиран Хром Позлатен за долготрајна заштита и се спротивстави на корозија.3. 12-ТОЧКА КУТИЈА КРАЈ : Двојки на пристапни агли на 6-точка, и е форумот 15 степени да се создаде дозвола за прсти,спречување на круг-off и применува сила на рамни страни на fastener глави, а од аглите. 4. КОМБИНАЦИЈА КЛУЧ : Имаат аглеста отворен крај и на 12-точка кутија крајот коишто ви даваат повеќе опции за работи околу пречки или во тесни простори.5. ШИРОКО се КОРИСТИ : се Применува во DIY рака-на одлуки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Спецификација : Вкупна Должина : 165mm / 6.50-inch Open Крајот Големина : 12mm / 0.47-inch Box Крајот Големина : 12mm / 0.47 -inch Product Име : Комбинација Wrench Package Содржина : 1 x Комбинација Wrench Weight : 70g Material : Хром Vanadium Steel Color : Сребро Tone Finish : Хром Позлатен, полски Заврши.

Клучни карактеристики

Total Length:
165mm / 6.50-inch
Open End Size:
12mm / 0.47-inch
Box End Size:
12mm / 0.47 -inch
Product Name:
Combination Wrench
Package Content:
1 x Combination Wrench
Weight:
70g
Material:
Chrome Vanadium Steel
Color:
Silver Tone
Finish:
Chrome Plated, Polish Finish

Им се допаѓа и на купувачите