.

.

HUANE Чевли Кабинет Чевли Рек Складирање Кабинет Рек Ходникот Шкафот Организатор Седиште Перница Чевли Клупата Полица за Складирање Поместена Седиште Entryway

HUANE Чевли Кабинет Чевли Рек Складирање Кабинет Рек Ходникот Шкафот Организатор Седиште Перница Чевли Клупата

мислење на клиентот:

DEN 604.80
Достапност
Во достапна форма

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Чевли Кабинет Е Толку Компактна Ова Е Совршен Избор За Мали Простори ,па Тоа Ќе Не заземаат Простор Во Вашиот Ходникот Или Спална соба .таа Е Погодна За Вашиот Дом И се Изнајмува Стан во дневната Соба За Складирање. 1,Подвижен партиција средината партиција е подвижен, па тоа може да обезбеди чување на предмети или чевли од различни големини. 2, Со Поместена Седиште Овој складирање кабинет со поместена седиште ви обезбеди удобно footstool кога ќе се промени или да носат чевли. 3, Доволно Чување Полиците Постојат 10 мрежи за да ги чувате ќе чевли, вклучувајќи 4 големи мрежи и 6 мали мрежи. 4, Високо Квалитетни Материјали Тоа е направен од висок квалитет на МЕДИЈАПАН и ткаенина, која ќе трае долго време.Мазна површина го прави лесно да се чисти.Оваа Чевли Кабинет Две-ниво Three-tier Чевли Кабинет Совршено Одговара на Вашата Модерен Стил на Мебел.Можете Дури И Може Да Се Стави Некои Украси На Тоа Да Се Направи Секој Кој Го Посети Вашиот Дом Фалат Вашата Ходникот Простор.Подвижен partition The средината партиција е подвижен, па тоа може да обезбеди чување на предмети или чевли од различни големини.Со Поместена Seat This складирање кабинет со поместена седиште ви обезбеди удобно footstool кога ќе се промени или да носат чевли.Доволно Складирање Shelves There се 10 мрежи за да ги чувате ќе чевли, вклучувајќи 4 големи мрежи и 6 мали мрежи.Convenient It може да се стави во entryway и патот, која ќе ви донесе многу погодности при промена на чевли.Висок Квалитет Material It е направен од висок квалитет на МЕДИЈАПАН и ткаенина, која ќе трае долго време.Мазна површина го прави лесно да се чисти.Бела color It може да одговара со било мебел и собата, бидејќи на своите светла боја и едноставен дизајн.Спецификации : Состојба : Сосема нов и висок quality Material : МДФ + fabric Color : Бела кабинет и сива cushions Dimension : Вкупната големина : 104x30x48cm Mat дебелина : 3cm Plate дебелина : 16mm Partition дебелина : 12mm Net тежина : 18.7 kg Note : Ние само го продаде чевли кабинети, другите се користат како декорација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите